Par mums

Mūsu misija ir piedāvāt klientiem energoefektīvus ēku apkures un karstā ūdens apgādes sistēmu risinājumus. Savos projektos izmantojam tikai nozares vadošo ražotāju piedāvātās iekārtas. Veicam gan esošu sistēmu rekonstrukciju, gan jaunu sistēmu projektēšanu un montāžu. Kā iekārtu ražotāju pārstāvis Latvijā, nodrošinām mūsu klientus ar garantijas un pēc garantijas laika servisa apkalpošanu.

Jūsu ceļš uz energoefektivitāti sākas šeit.

0+
SADARBĪBAS PARTNERU UN IEKĀRTU RAŽOTĀJU
0+
REALIZĒTI PROJEKTI
0
MŪSU PARTNERI PASAULES VALSTĪS

Mūsu izaugsme

Uzņēmums “Energotaupošas tehnoloģijas un sistēmas” SIA ir dibināts 2010.gada 22.aprīlī. Savu darbību Latvijā uzsākām, kā ASV lielākā siltuma sūkņu ražotāja ClimateMaster Inc., un Austrijā esošā  Ochsner Warmepumpen  GmbH autorizētais pārstāvis Baltijas valstīs. Savas darbības laikā esam realizējuši dažādas sarežģītības projektus, sākot no vienkāršas ģeotermālās apkures sistēmas privātmājā, līdz šobrīd vienai no  lielākajām ģeotermālajām apkures sistēmām Latvijā un arī Baltijas valstīs, ar kopējo uzstādīto siltuma jaudu 0,620 MW, kura sākotnējo siltuma impulsu iegūst no 155 vertikālām termozondēm ar 110 metru dziļumu katrai zondei. Mūsu sertificētie speciālisti piedāvā apkures un karstā ūdens apgādes sistēmu projektēšanas darbus, būvmontāžas darbus, būvuzraudzības pakalpojumus, apkures sistēmu būvniecības projektu vadības pakalpojumus, apkures  sistēmu servisa apkalpošanas darbus garantijas, kā arī pēcgarantijas periodā. Mūsu izaugsme ir nepārtraukts zināšanu paplašināšanas un prasmju pilnveidošanas process, kuru nodrošina mūsu speciālistu regulāra dalība mūsu partneru rūpnīcu rīkotajos kvalifikācijas paaugstināšanas semināros.

Energotaupošas tehnoloģijas un sistēmas SIA
Valdis Šakars
Valdes priekšsēdētājs
mob. +371 29428394
ets@avk-energy.lv

2010
Uzsākam savu darbību
2010. gadā kompānija kļūst par autorizētu Austrijas kompānijas Ocshner GmbH pārstāvi Latvijā. Tiek uzstādīti pirmie Ocshner siltuma sūkņi.

2010. gada beigās uzsākam sadarbību ar ASV siltuma sūkņu ražotāju Climate Master Inc.

2014
Krafttool loģistikas termināla projekts Kundziņsalā
2014. gadā uzvarot projektēšanas darbu starptautiskā konkursā, kompānija uzsāk Kraftool loģistikas termināla ģeotermālās apkures sistēmas tehniskā projekta izstrādi.
2015
Būvmontāžas darbu uzsākšana Kraftool terminālī
2015. gadā sākam darbu pie ģeotermālās apkures sistēmas izbūves ar kopējo siltuma jaudu 0.63mw. Sistēma sastāv no 3 atsevišķiem ģeotermālajiem siltuma maiņiem un 3 augstas veiktspējas siltuma sūkņiem.

Kopējais projektā ieguldītais ģeotermālo cauruļu garums sastāda 5500 metrus. Tika izbūvētas 155 vertikālas termo zondes, katra ar dziļumu 110 metri.

2015. gadā izstrādājam gaisa apkures, kondicionēšanas un karstā ūdens apgādes tehnisko projektu ”Rāmkalni Nordeco” pārtikas ražotnei. 2015. gadā būvmontāžas darbus un objekts tiek nodots ekspluatācijā. Lai izveidotu energoefektīvu apkures, kondicionēšanas un karstā ūdens apgādes sistēmu, objektā tiek izmantoti 19 gab. Climate Master šķidrums/gaiss veida siltuma sūkņi.

2016
Tiek pabeigta Baltijā lielākās ģeotermālās sistēmas būvniecība
2016. gadā tika nodota ekspluatācijā Krafttool termināla ģeotermālo apkures sistēma, kura veiksmīgi funkcionēja jau termināļa būvniecības laikā.

2017. gadā tiek nodots ekspluatācijā viss Kraftool loģistikas centra komplekss.

2017. gadā Latvijas energoefektivitātes asociācijas rīkotajā konkursā  šis projekts tiek atzīts par gada energoefektīvāko būvi Latvijā.

Zvaniet:

+371 29428394